ve diyoruz ki…

iyi işler yapmak mümkün

1998 yılında Karakaş Mobilya olarak kurulan firmamız, faaliyetlerine 2002’de Flaş ofis olarak showroomuyla devam etmiştir. Mobilya sektöründe yenilikçi ve sağlam modellerimiz ile tanınan ve beğenilen bir firma olarak yolumuza devam ederken kendimizi yenilemenin bir diğer unsuru olarak 2006 yılında Viola Ofis adı altında markamızı oluşturduk ve firmalarımız bu markamız adı altında birleştirilerek şirketleşmiştir. Flaş Ofis ve yenilikçi markamız Viola Ofis’le yolumuza devam etmekteyiz. Her zevke uygun modellerimizi fabrikamızda üreterek 2 adet showroomumuzda ve fabrikamızda teşhir alanımızda ürünlerimizi zevkinize sunmaktayız. Yönetim, üretim, satış ve satış sonrası hizmet veren, konusunda uzman ve güçlü ekibimizle çalışmalarımıza yenilikçi bir bakış açısıyla devam etmekteyiz. Ürünlerimizin dayanıklılığı ve kullanım kolaylığı, kaliteden taviz vermeden gerek satış öncesi gerekse satış sonrası hizmetlerimizle elde ettiğimiz müşteri memnuniyetini sürdürmekte kararlı ve iddalıyız. Sahip olduğumuz güç ve istikrar bu iddiamızı doğrular. Ayrıca sizlerle olan bu ticari işbirliğimiz ile ülkemize de katkıda bulunuyor olmaktan gurur duymaktayız.

 

Misyon

Dünya standartlarında ürünler geliştirmeye devam ederek müşterilerimizin farklı beğenilerine de hitap eden,çevreyle uyumlu,güçlü,sağlam tasarımları sunmaktır.

Yurt içinde ve yurt dışında oluşturduğumuz memnuniyeti daha da çok müşteriye ulaştırabilmektir.

Yaşam alanlarına kazandırdığımız sağlam duruşun ve güvenin arkasında bulunan güçlü,deneyimli ve profesyonel ekibimizin de doğrultusunda,ülke ekonomisine sağladığımız katkı ve yarattığımız istihdam gücüyle örnek olmuş büyük firma misyonumuzu devam ettirmektir.

Vizyon

Dünya çapında yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri takip ederek,bu uygulamaları ürünlerimize yansıtarak,bir dünya markası olma sürecimizde hızla ilerlemeye devam etmektir.

Müşterilerimizin farklı beklentilerine,büyük titizlikle üretimini gerçekleştirdiğimiz tasarımlarla karşılık vermeye devam ederek;yaşam alanlarını bir şölene çevirmektir.

Kalite Politikamız

Kalite politikamızı oluşturan unsurlar;

  • Kaliteli ürün anlayışımız
  • Hızlı hizmet anlayışımız
  • Zamanında teslimat
  • Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz
  • Kendini sürekli yenileyen teknoloji anlayışımız
  • Dünya standartlarında üretim anlayışımız-İnsan odaklı yaklaşımımızdır.Ayrıca sektördeki rekabetçi tutumumuzun kalite politikamıza etkisi çok büyüktür.Rekabet yeniliği ve gelişimi gerektirir.Yenilik ve gelişim ise kaliteyi getirir.Dolayısıyla rekabet kaliteyi oluşturan çok önemli bir unsurdur.